Leden 2008

Jay(5ive) + Lucy Ryan-Brown(BSB , tanečnice)

17. ledna 2008 v 19:06 | Lisa
áá konečne pokojík na kterej se asi celej barak tešil nejvíc...hlavne já(konečne vyhodim jaye s luckou z myho pokoje) a Jay(konečne nebude stínit v mym pokoji a bude si laskave chrapat ve svym)

Lisa(tanečnice, choreografka,5ive)

17. ledna 2008 v 18:52 | Lisa
Muj pokojíček:) *IN LOVE*

Scott(5ive)+Kerry

17. ledna 2008 v 18:43 | Lisa
tak jsem uvolnila menši místečko z meho pokoje a i Scott s Kerry se mohli roztáhnout..ted když čekaj mimčo:) jee já se tak teším..

Ritchie (5ive)+ ženy

17. ledna 2008 v 18:24 | Lisa
Pokoj kterej nam dal nejvíce zabrat...měnil se kompletně celej a to proto že se posunula i příčka zdí.Pokoj tak dostal vzdušnejší prostor, věstavěné skříně a barvu osiky..jenom Ritchie si vydupal šedivou podlahu krera se podle me k tomu vuubec nehodí..ale nu cooož..je to stejně pako..ale ty peřiny sem kupovala ja:)

Sean (5ive)

17. ledna 2008 v 18:16 | Lisa
Tak dlouho nás Sean s tim otravoval že jsme mu to místo vedle kuchyně dali..a myslim že se nám to i povedlo:)

Abz(Five)+ Kami

17. ledna 2008 v 18:08 | Lisa
nový krasnější ...a přestavěny

Rekonstrukce -Zahájení

17. ledna 2008 v 9:18 | Brige
Ahoojky lidičky…vítejte zde…tady vám popíšeme podrobně celej ten čas co jsme se rozhodli pustit trochu svežího větru do našeho domečku a konečne ho jaksi taksi " rozzářit" do krásy.
Je sice pravda že horní patro je prakticky celé rekonstruované , protože se k nám stěhovali kluci s BSB, ale přece jenom na pár pokojů jsme zapoměli.Například naší odpočívárnu jsme zrušili kompletně, pokoj sme přenechali Brianovi a věci z něho jsme tak ruzne roztěhovali , buď do kanceláře, nebo do studia , nebo si to někdo vzal pod svoje ochraná křídla.
Poslední dva pokoje které se rekonstrukce dotkla jen v pár změnách jsou ložnice Kerry a Lisi.
Původní záměr rekonstruovat měl Jay a Sean. Jay očekáva přírustek do rodiny( teda ne on, jeho ženuška),proto chce trochu svůj pokoj rozšířit. Nakonec se domluvil s Ritchem, který mu je ochoten uvolnit pár centimetrů.Ritch se domluvil se Scottem a jeho původní pokoj (než se nakvartýroval s Kerry ke Kerry) který se spíš používa jako kancelář, by se zůžil.Jenže Sean si vzpoměl že vždycky chtěl pokoj vedle kuchyně.Takže nastalo mezi klukama veeelky planování, hádání, praní, kreslení a mlácení..ale po pár šrámech, dvou vypíchnutých oči, mea velkou hromadou zmuchlanych papíru tak že by se s tim dalo tři roky topit , třikrát vytrženýho piercingu a jednoho ukousnutého údu….plán spatřil světlo světa.
Neděle
Tak jsme konečne vykopali pryč ty naše milovany paka..(myslim kluky z BSB a Lucku, ta se držela zuby, nehty až ukousla kus dřeva z futra, ale nikdo ji to nemá za zlé)a my mohli začít pořádně stěhovat.Pěkne sme si sbalili kuchyň, veškerý nabytek který sme si chtěli nechat jsme si nastěhovali do velké tělocvičny a nabytek který jsme nechtěli tak ten šel rovnou do sběru(teda nešel, museli sme ho odnést, nabytek nemá nožičky).Lisa si někde užívala s těma svýma klukama z A1. Němeli sme ji to za zlé, né to ne..ale pěkne nás to sra** fuc*in …no , ale naštestí se ta můra vrátila tak sme ji to vratili trojnásobně:D..Takže co se dalo,to sme schovali, co se nedalo, sme vyhodili..Jak sme tak vesele stěhovali, strašne hekali, nadávali a podobně..zjistili sme že sme toho vystěhovali ááž moc..ale protože , naštestí , jsme měli plány, nastěhovali jsme potřebné věci někam k Lise nahoru do ložnice, přitom jsme ji zapoměli vystěhovat.Když přijela měla z těch zničených podlah faaakt radost.ani nenadavala..Přestěhovali jsme si i postele do tělocvičny ,ale něchtělo se nám spat bez holek , tak sme se ukryli všichni v dekách v obejváku. Postavili jsme si takovej menší bunkr, too bylo zupaaa…akorát Jayivovi a Ritchovi strašne smrděli ponožky z tělocvičny. Ritch se zase pohadal se Scottem tak se tam rvali paka a celý to shodili..tak jim to Kerry pěkne vytmavila…a pak nás přemohla úúnava…když vona moje přítelkyně je tak krásně krásnáá…až me to uspalo…Napsalinkoval Abzík
Pondělí
ÚÚÚÁÁH ..no jo…Jay se protáhl a vzbudil tím pulku baráku. pako jedno z vysočan. Raper jeden vypatlanej. nu což, kanylu jsem si omylem vytrhla v noci asi o Ritche nebo Kerry,težko říci, tak jsme se pustili do bourání.Cha…přinést vrtačky, sbíječky a lopaty…to byl napad.Kluci je hned popadli a začali se šíleně o ně rvát.Do toho tu skákal Chris, že kluci na přípravu na koncert strašne kašlou a že by měli trénovat a že jsou to neužitečný paka.Do toho Sean tu sletěl z pěti cihel a děsně nadaval že si zlomil mrkev.Tenhle hluk přerušil Scott se sbíječkou a Ritch s vrtákem jak proti sobě bojovali, potom to zapíchli do zdi a začali tam ale hrozně šíleně blbnout.Vrtali si v Jayivově pokoji a vyvrtali tam spoustu "sprostých obrazců" což naštvalo Jaye, celou dobu tam na ně řval , že je asi zbije do hranatý kuličky, Scott s Ritchem sklopeny hlavy, a jak byl Jay unavenej ze zvedání vidličky, tak se opřel o zed která se propadla do Ritchova pokoje(ted už bejvalýho).Ritchie zase nadavál že si nestihl odklidit postel a že se bude muset koupit novou protože přece nebude on , luxovat.
Njeradší bych je někam zavřela a to na pěěkne dlouho!
Lisa
Tady jsou nějaké plány
Předpokládaný vzhled pokoju kluku